Oddělení pro děti aktuálně

Setkání s youtuberem - KOVY

Jeden z nejzajímavějších českých youtuberů navštíví na pozvání knihovny naše město. Akci určenou především mladší generaci pořádáme v kině 70 v pondělí 8. 10. od 15 hodin. Vstupenky v ceně 50,- Kč jsou k dispozici v předprodeji v ODDĚLENÍ PRO MLÁDEŽ od 3. 9. Soutěž o lístky ZDARMA probíhá na knihovním fb a instagramu!

LOVCI PEREL

Od září se můžete v dětském oddělení zapojit do nové čtenářské soutěže!

Výpůjční doba o prázdninách

Knihovna pro vás bude otevřená po celé prázdniny od pondělí do pátku beze změn, tradičně se ruší pouze sobotní služby.

Svatojánská noc

Svatojánská noc Již tradiční akce pro nejmenší v doprovodu rodičů na knihovní zahradě proběhne v úterý 19. 6 .

Čarodějnice v knihovně

Tradiční akce pro děti a jejich rodiče na knihovní zahradě začne v pondělí 30. 4. od 18 hodin. Soutěže, zábava, opékání. Vstup je volný.

Výstava na dětském oddělení

Tajná dvojka A + B – Zločin mezi dinosaury kniha od autora Jiří W. Procházka, Klára Smolíková, Viktor Svoboda. Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady......