Veřejný internet

Změny v knihovně od 1. 6. 2017
Veřejný internet NOVĚ – Rozšíření provozní doby v ODDĚLENÍ PRO DOSPĚLÉ

1. 1. Oddělení veřejného internetu v prvním patře se k 1. 6. ruší. Důvodem je to, že provoz
    na tomto oddělení dlouhodobě slábne a zájemců o tyto služby v době chytrých telefonů stále ubývá. I přesto zde nově budou dvě možnosti připojení k internetu – využít terminál v chodbě před oddělením pro dospělé nebo využít počítače v oddělení pro dospělé s možností tisku
    a skenování.

Upozorňujeme, že v naší knihovně je a bude k dispozici volně přístupné wifi-připojení, takže pro zájemce s vlastním mobilem, tabletem nebo notebookem není nic jednoduššího než zastavit se na jedné z našich půjčoven a připojit se. Zdarma a na neomezeně dlouho.

1. Vzhledem k výše popsaným změnám rozšiřujeme provoz v oddělení pro dospělé.

V úterý budeme půjčovat od 12 do 18 hodin (dosud platilo 13 – 18) a v pátek nás můžete nově navštívit již od 8 do 16 hodin (dosud platilo 12 – 16).

1. Z bývalého oddělení veřejného internetu vznikne do konce roku multifunkční prostor - učebna, klubovna, čítárna, studovna, tvůrčí dílna. Budou zde probíhat programy pro všechny generace. Program s nabídkou s předstihem zveřejníme.

Pravidla 01

Pravidla 02